КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 26 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів (зі змінами))

Інформація про замовника:

Повне найменування

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 26 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Місцезнаходження

21022, Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вулиця Київська, 144

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

26243266

Категорія

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником ( у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лоту) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи ( Капуста білокачанна (рання), кабачки, перець солодкий, помідори, кабачки, баклажани, груші, виноград, слива, персик, абрикоси, черешня, полуниця)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, UA-2024-03-12-011640-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 64400,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом І розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 зі змінами.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Термін постачання: з дати укладання договору по 31 грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуюче зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Од. виміру

К-сть, од.

Капуста білокачанна (рання)

Головки свіжі, щільні, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7037:2009.

кг

200

Кабачки

Кабачки повинні бути вирощені в природніх умовах, мають бути свіжі, цілі, здорові, чисті, без будь-яких пошкоджень, з ніжною шкіркою, м’якуш соковитий, щільний, з молодим недорозвиненим насінням (насіння з м’якою соковитою оболонкою), колір має відповідати сорту, довжина 15-22 см, діаметр – до 10 см, довго-плідні не більше 25 см, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 318-91.

кг

120

Перець солодкий

Перець свіжий, цілий, вирощений в природніх умовах, чистий, не порізаний, не прижатий, не пошкоджений, спілий. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджений шкідниками, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2659-94.

кг

60

Помідори

Плоди повинні бути свіжими, цілими, вирощені в природніх умовах, чистими, не порізаними, не прижатими, не пошкодженими, спілі – червоні. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджені шкідниками, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3246-95.

кг

140

Огірки

Огірки повинні мати відповідну форму та колір, без дефектів, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Мають бути свіжі без гнилі, без надривів шкіри, глибоких порізів, тріщин, що зачіпляють м`якоть, середнього розміру, не в`ялі, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3247-95.

кг

80

Баклажани

Баклажани свіжі, середнього розміру, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості (внаслідок опадів, без конденсації рідини), типових для даного сорту форми і забарвлення, без ознак загнивання, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2660-94.

кг

30

Груші

Плоди повинні бути жовті та/або зелені, однакові за формою, чисті, свіжі, не мляві, відсутні пустоти, без механічних пошкоджень та плям, половинки та частини від цілого плоду не допускаються, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Запах, колір, смак (кисло-солодкі та/або солодкі) властиві відповідному сорту, не кислі. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8326:2015.

кг

60

Виноград

Виноград має бути соковитим, дозрілим. Ягоди не в’ялі не мати механічних пошкоджень та пошкоджень від шкідників, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Забарвлення має відповідати сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2438:2014.

кг

60

Сливи

Плоди слив мають бути солодкі та соковиті на смак, не в’ялі, величина плодів – середня, м’якоть має бути щільна, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8320:2015.

кг

120

Персики

Плоди свіжі, чисті, сухі без пошкоджень та гнилі, м’якоть соковита, поверхня без зайвої вологи, щільна. Запах і смак, властиві свіжим персикам, без стороннього запаху і присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7025:2009.

кг

50

Абрикоси

Абрикоси мають бути твердими, достатньо соковитими, з незначним ароматом і кислотністю. Плоди абрикос повинні бути стиглими, чистими, без ушкоджень механічних та шкідниками, без стороннього запаху та смаку, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 02:2017.

кг

40

Черешня

Черешня має бути свіжою, чистою, достатньої зрілості, без механічних пошкоджень, без плісняви та гнилі, без пошкоджень шкідниками та хворобами, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Забарвлення – притаманне даному виду. Форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8153:2015.

кг

20

Полуниця

Полуниця має бути свіжою, чистою, достатньої зрілості, без механічних пошкоджень, без плісняви та гнилі, без пошкоджень шкідниками та хворобами, без перевищеного вмісту нітратів та інших хімічних речовин. Забарвлення – притаманне даному виду. Форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2024 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7653:2014.

кг

20

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ завідувача КЗ «ДНЗ №26 ВМР»

від 19.01.2024р. №31

ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ

для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)

Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі:

Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 14.02.2024 року.

Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:

1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, повязаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:

1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;

2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.

Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.

З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.

Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2024 року.

Таким чином, існує потреба у здійсненні Закупівлі.

Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання КОМУНАЛЬНЕ ПІДРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО», що визначено відповідним документом —Зведеним переліком суб’єктів природніх монополій (реєстром / свідоцтвом / галузевим наказом / іншим документом (додається)), застосовується вищевказане виключення.

Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.

Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.

З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.

За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.

Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».

Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):

  1. Зведений перелік суб’єктів природніх монополій станом на 30.11.2023 року.

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Наказ завідувача КЗ «ДНЗ №26 ВМР»

від 12.01.2024р. №28

ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ

для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)

Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі:

Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 14.02.2024 року.

Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:

1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, повязаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:

1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;

2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.

Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.

З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.

На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.

Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2024 року.

Таким чином, існує потреба у здійсненні Закупівлі.

Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», що визначено відповідним документом —Зведеним переліком суб’єктів природніх монополій (реєстром / свідоцтвом / галузевим наказом / іншим документом (додається)), застосовується вищевказане виключення.

Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.

Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.

З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.

За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.

Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».

Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):

  1. Зведений перелік суб’єктів природніх монополій станом на 30.11.2023 року.

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені (Риба морожена хек)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-28-005154-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

144000,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

Риба морожена хек

Риба заморожена хек має відповідати

ДСТУ 4378:2005. Зовнішній вид: патрана, без голів, з видаленим хвостовим плавцем.

Тушки риби повинні бути не менш ніж 700г. (у замороженому вигляді). Поверхня риби ціла, рівна, чиста, не деформована, природнього кольору, консистенція м'язів щільна. Термін придатності товару на момент поставки не менш 80% до дати завершення терміну придатності. Втрати при розморожуванні – до 4%.

кг

900

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Інформація про замовника:

Найменування – Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника – м. Вінниця, вул. Київська, 144

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26243266

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-26-007845-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

325084,50 грн. (Триста двадцять п’ять тисяч вісімдесят чотири грн., 50 коп.).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

В місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз "або еквівалент".

В місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином, вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

  1. Детальний опис предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі

Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі.

09310000-5 - електрична енергія

Клас напруги

2

Одиниці виміру

кВт*год

Кількість, кВт/год

50013

Строк поставки товару

Цілодобово до 31.12.2024 року включно.

2. Місце поставки товару: 21022, Україна, Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Київська, 144.

На межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем.

3. Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів замовника (споживача).

4. Вимоги щодо якості електричної енергії.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (ДСТУ EN 50160:2014). Якість постачання – безперервне, комерційна якість постачання

5. Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Постачання електричної енергії замовнику (споживачу) повинні відповідати нормам чинного законодавства України:

  • Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII;
  • Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
  • Кодексу системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
  • Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;
  • інших нормативно-правових актів, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII.

6. Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеного між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.

7. Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам Замовника учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:

1) Лист учасника (в довільній формі) в якому учасник підтверджує відповідність тендерної пропозиції інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики електричної енергії.

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 26 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів (зі змінами))

Інформація про замовника:

Повне найменування

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 26 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Місцезнаходження

21022, Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вулиця Київська, 144

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

26243266

Категорія

Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником ( у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лоту) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

код ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи ( Буряк, морква, цибуля, капуста білокачанна, капуста цвітна, гарбуз, яблука, лимони, апельсини, банани)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-26-010725-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 149600,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом І розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 зі змінами.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Термін постачання: з дати укладання договору по 31 грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуюче зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Од. виміру

К-сть, од.

1

Буряк

Коренеплоди свіжі, чисті, здорові, сухі, однорідні за формою. Форма, запах, смак, вага – властиві даному ботанічному сорту, без сторонніх запахів та присмаку, колір – темно-червоний, без світлих вкраплень, промаркований у споживчій тарі. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7033:2009.

кг

800

2

Морква

Коренеплоди свіжі, чисті, здорові, сухі, однорідні за формою. Форма, запах, смак, колір, довжина – властиві даному ботанічному сорту, без сторонніх запахів та присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7035:2009.

кг

1000

3

Цибуля

Цибулини визріли, відбірні, свіжі, сухі, з сухою шийкою 5-10 см, без будь-яких пошкоджень, домішок, стрілок. Форма, запах, смак – властиві даному ботанічному сорту, діаметр від 5-6 см. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3234-95.

кг

650

4

Капуста білокачанна

Головки свіжі, щільні, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Товарний сорт – не нижче першого. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7037:2009.

кг

2000

5

Цвітна капуста

Головки свіжі, без листя або подразнень, цілі, здорові, типової для ботанічного сорту форми, з ніжкою не більше 2 см нижче останнього покриву листа. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду, зайвої зовнішньої вологості. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3280-95.

кг

60

6

Гарбуз

Плоди свіжі, зрілі, здорові, вирощені в природних умовах, без стороннього запаху та смаку, типових для даного сорту форми і забарвлення. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3190-95.

кг

350

7

Яблука

Плоди свіжі, чисті без механічних пошкоджень, без пошкоджень шкідниками і хворобами, однакові за формою, стиглі, кисло-солодкого або солодкого смаку. Запах і смак, властиві свіжим яблукам, без стороннього запаху і присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8133:2015.

кг

1500

8

Лимони

Плоди свіжі, чисті, здорові, сухі. Форма, запах, смак, колір – властиві даному ботанічному сорту, без сторонніх запахів та присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Без ГМО.

кг

50

9

Апельсини

Плоди свіжі, чисті, здорові, сухі. Форма, запах, смак, колір – властиві даному ботанічному сорту, без сторонніх запахів та присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Без ГМО.

кг

200

10

Банани

Плоди середнього розміру, вирощені в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин. Зовнішній вигляд: свіжі, цілі, чисті, без механічних пошкоджень, не ушкоджені шкідниками чи хворобами, з жовтим забарвленням шкірки. М'якоть щільна, шкірка легко від неї відділяється. Не допустима перезрілість чи недозрілість. Без ГМО.

кг

100

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15510000-6 - Молоко та вершки (Молоко пастеризоване).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, UA-2023-12-20-015304-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

163800,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

Молоко пастеризоване

Тип молока – Молоко коров’яче питне фасоване

Має відповідати ДСТУ 2661:2010

Жирність – не менше 2,5%

Кислотність, 0Т - 17

Температура зберігання – +20С – +60С

Вага (об’єм) упаковки – від 0,9кг до 1кг.

Строк придатності – не менше 3 діб.

Запах – чистий, без сторонніх запахів, не властивих свіжому молоку, запаху та смаку, з легким присмаком пастеризації. Структура – натуральне, без додавання рослинних жирів, без консервантів, без стабілізаторів, без ГМО. Колір – білий, рівномірний за всією масою, трохи з жовтуватим відтінком. без пластівців білка та грудочок жиру, однорідної, нетягучої консистенції, без осаду. Термообробка – пастеризоване.

кг

4200

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Сир м’який кисломолочний. Сир твердий).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-19-021795-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

231600,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31 грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

Сир м’який кисломолочний

Консистенція та зовнішній вигляд - м’яка, розсипчаста маса.

Колір - білий або з кремовим відтінком

Споживча тара - розфасований по 1,0 – 5,0 кг

Масова частка жиру – 9-18%

Маркування – маркування з познакою придатності, відповідним шрифтом, нанесеною фарбою вільною від токсинів, відповідно до діючого законодавства.

Оцінка якості – ДСТУ 4554:2006

кг

1200

2

Сир твердий

Походження сировини – коров’яче молоко незбиране, без ГМО. Сир, який визріває під дією мікроорганізмів заквашувальних культур та ферментів з високою або низькою температурою оброблення сирного зерна та який пресують

Консистенція – пластична, ніжна, однорідна за всією масою.

Смак і запах – без сторонніх запахів і присмаків. Запах у міру виражений сирний.

Зовнішній вигляд – поверхня чиста, рівна, покрита захисним покриттям. Форма головки – брусок або сфера.

Споживча тара та вага – розфасований по 3 – 8 кг

Масова частина жиру – 45-55 %

Маркування – маркування з познакою придатності, відповідним шрифтом, нанесеною фарбою вільною від токсинів, відповідно до діючого законодавства.

Оцінка якості – ДСТУ 4421:2005

кг

120

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15110000-2 - М’ясо (М'ясо свинини охолоджене. Філе куряче охолоджене.)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-18-020413-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

681500,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2024 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

М'ясо свинини охолоджене

М'ясо свинини має відповідати ДСТУ 4590:2006, охолоджене без кістки, без великої кількості жиру, м'ясо пружне, при натискуванні швидко приймає первинну форму. Не допускаються дрібні шматки та обрізки. Запах: свіжий без сторонніх запахів.

кг

750

2

Філе куряче охолоджене

Філе куряче охолоджене має відповідати ДСТУ 3143:2013. Зовнішній вигляд: складається з м'язової тканини цілої/половини грудини з/без шкірою. Ребра з прилеглим реберним м'ясом видалені. Без згустків крові, з чистою поверхнею. Зовнішня поверхня суха, не завітрена. М’ясо обрізне від жиру. З повністю видаленим оперенням. Запах: свіжий без сторонніх запахів. Колір: блідо-рожевий. Термін зберігання при температурі 00С - +40С не більше 5 діб.

кг

2600

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15110000-2 - М’ясо (М'ясо свинини охолоджене. Філе куряче охолоджене.)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-09-20-011245-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

63711,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

М'ясо свинини охолоджене

М'ясо свинини в/г, ДСТУ 4590:2006, охолоджене без кістки, без великої кількості жиру, м'ясо пружне, при натискуванні швидко приймає первинну форму. Не допускаються дрібні шматки та обрізки. Запах: свіжий без сторонніх запахів.

кг

90

2

Філе куряче охолоджене

Філе куряче охолоджене

Зовнішній вигляд: складається з м'язової тканини цілої/половини грудини з/без шкірою. Ребра з прилеглим реберним м'ясом видалені. Без згустків крові, з чистою поверхнею. Зовнішня поверхня суха, не завітрена. М’ясо обрізне від жиру. З повністю видаленим оперенням. Запах: свіжий без сторонніх запахів. Колір: блідо-рожевий. Продукція повинна відповідати ветеринарно-санітарним вимогам та нормативній документації (ТУ, ДСТУ). Термін зберігання при температурі 00С - +20С не більше 7 діб.

кг

240

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

20.09.2023 р.

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 15110000-2 - М’ясо (Філе куряче охолоджене. М'ясо свинини охолоджене. М'ясо яловичини охолоджене)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, UA-2023-07-13-012052-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

70008,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

М'ясо яловичини охолоджене

М'ясо яловичини в/г, ДСТУ 4589:2006, охолоджене, без кістки, без великої кількості жиру, м'ясо пружне, при натискуванні швидко приймає первинну форму. Не допускаються дрібні шматки та обрізки. Запах: свіжий без сторонніх запахів.

кг

30

2

М'ясо свинини охолоджене

М'ясо свинини в/г, ДСТУ 4590:2006, охолоджене без кістки, без великої кількості жиру, м'ясо пружне, при натискуванні швидко приймає первинну форму. Не допускаються дрібні шматки та обрізки. Запах: свіжий без сторонніх запахів.

кг

50

3

Філе куряче охолоджене

Філе куряче охолоджене

Зовнішній вигляд: складається з м'язової тканини цілої/половини грудини з/без шкірою. Ребра з прилеглим реберним м'ясом видалені. Без згустків крові, з чистою поверхнею. Зовнішня поверхня суха, не завітрена. М’ясо обрізне від жиру. З повністю видаленим оперенням. Запах: свіжий без сторонніх запахів. Колір: блідо-рожевий. Продукція повинна відповідати ветеринарно-санітарним вимогам та нормативній документації (ТУ, ДСТУ). Термін зберігання при температурі 00С - +20С не більше 7 діб.

кг

300

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

13.07.2023 р.

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 - 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (Капуста білокачанна, кабачки, перець солодкий, помідори, огірки, баклажани, виноград, смородина, слива, персик, абрикос, вишня, груша).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, UA-2023-05-23-015414-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

76160,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Од. виміру

К-сть, од.

Капуста білокачанна

Головки свіжі, щільні, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Країна походження – Україна. Врожаю 2022-2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7037:2009.

кг

400

Кабачки

Кабачки повинні бути вирощені в природніх умовах, мають бути свіжі, цілі, здорові, чисті, без будь-яких пошкоджень, з ніжною шкіркою, м’якуш соковитий, щільний, з молодим недорозвиненим насінням (насіння з м’якою соковитою оболонкою), колір має відповідати сорту, довжина 15-22 см, діаметр – до 10 см, довго-плідні не більше 25 см, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин.. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 318-91.

кг

150

Перець солодкий

Перець свіжий, цілий, вирощений в природніх умовах, чистий, не порізаний, не прижатий, не пошкоджений, спілий. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджений шкідниками, не повинен містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2659-94.

кг

30

Помідори

Плоди повинні бути свіжими, цілими, вирощені в природніх умовах, чистими, не порізаними, не прижатими, не пошкодженими, спілі – червоні. Смак та запах – властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Не пошкоджені шкідниками, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3246-95.

кг

100

Огірки

Огірки повинні мати відповідну форму та колір, без дефектів, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Мають бути свіжі без гнилі, без надривів шкіри, глибоких порізів, тріщин, що зачіпляють м`якоть, середнього розміру, не в`ялі, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 3247-95.

кг

100

Баклажани

Баклажани свіжі, середнього розміру, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості (внаслідок опадів, без конденсації рідини), типових для даного сорту форми і забарвлення, без ознак загнивання. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2660-94.

кг

30

Виноград

Виноград має бути соковитим, дозрілим. Ягоди не в’ялі не мати механічних пошкоджень та пошкоджень від шкідників, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Забарвлення повинно відповідати сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 2438:2014.

кг

30

Смородина

Плоди повинні бути однорідні за ступенем зрілості, але не зелені і не перезрілі, цілі, чисті, здорові, сухі, без ознак в’ялості, не підмерзлі. Ягоди не в’ялі не мати механічних пошкоджень та пошкоджень від шкідників, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Забарвлення повинно відповідати сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8319:2015.

кг

20

Слива

Плоди сливи мають бути солодкі та соковиті на смак, не в’ялі, величина плодів – середня, м’якоть має бути щільна, не повинні містити нітратів та інших шкідливих речовин. Типової для ботанічного сорту форми і забарвлення. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8320:2015.

кг

100

Персик

Плоди свіжі, чисті, сухі без пошкоджень та гнилі, м’якоть соковита, поверхня без зайвої вологи, щільна. Запах і смак, властиві свіжим персикам, без стороннього запаху і присмаку. Не допускається наявність гнилого, пошкодженого шкідниками, ураженого хворобами, в’ялого, підмороженого плоду. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 7025:2009.

кг

20

Абрикоси

Абрикоси мають бути твердими, достатньо соковитими, з незначним ароматом і кислотністю. Плоди абрикос повинні бути стиглими, чистими, без ушкоджень механічних та шкідниками, без стороннього запаху та смаку. Форма і колір повинні відповідати ботанічному сорту. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 02:2017.

кг

20

Вишня

Плоди вишні свіжої круглої форми, соковиті, солодкі, м’ясисті, свіжі, чисті, не в’ялі, зрілі. Непошкоджені, доброякісні, чисті, вільні від шкідників та їх пошкоджень, без нетипової зовнішньої вологи, без будь-якого стороннього запаху і смаку. Постачальник забезпечує таке пакування товару, яке необхідне для запобігання його пошкодженню або псуванню під час транспортування до кінцевого пункту призначення. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8325:2015.

кг

20

Груша

Плоди повинні бути жовті та/або зелені, однакові за формою, чисті, свіжі, не мляві, відсутні пустоти, без механічних пошкоджень та плям, половинки та частини від цілого плоду не допускаються, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками. Запах, колір, смак (кисло-солодкі та/або солодкі) властиві відповідному сорту, не кислі. Країна походження – Україна. Врожаю 2023 року. Без ГМО. Оцінка якості – відповідно до ДСТУ 8326:2015.

кг

50

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

23.05.2023 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015 - 15510000-6 - Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, UA-2022-12-23-019136-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

117490,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Термін постачання: з дати укладання договору по 31грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

Молоко пастеризоване

Тип молока – Молоко коров’яче питне фасоване

Має відповідати ДСТУ 2661:2010

Жирність – не менше 2,5%

Кислотність, 0Т - 17

Температура зберігання – +20С – +60С

Вага (об’єм) упаковки – від 0,9кг до 1кг.

Строк придатності – не менше 3 діб.

Запах – чистий, без сторонніх запахів, не властивих свіжому молоку, запаху та смаку, з легким присмаком пастеризації.

Структура – натуральне, без додавання рослинних жирів, без консервантів, без стабілізаторів, без ГМО.

Колір – білий, рівномірний за всією масою, трохи з жовтуватим відтінком. без пластівців білка та грудочок жиру, однорідної, нетягучої консистенції, без осаду. Т

Термообробка – пастеризоване.

кг

3100

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

26.12.2022 р.

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 р. «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами»)

Інформація про замовника:

Найменування: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №26 Вінницької міської ради».

Місцезнаходження замовника: 21022, Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Київська, 144.

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань – 26243266.

Категорія: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організація та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

ДК 021:2015 - 15540000-5 Сирні продукти (Сир м’який кисломолочний. Сир твердий)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, UA-2022-12-20-023075-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

146400,00 грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Термін постачання: з дати укладання договору по 31 грудня 2023 року.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Назва товару

Технічна характеристика

Одиниця виміру

К-сть, од.

1

Сир м’який кисломолочний

Консистенція та зовнішній вигляд - м’яка, розсипчаста маса.

Колір - білий або з кремовим відтінком

Споживча тара - розфасований по 1,0 – 5,0 кг

Масова частка жиру – 9-18%

Маркування – маркування з познакою придатності, відповідним шрифтом, нанесеною фарбою вільною від токсинів, відповідно до діючого законодавства.

Оцінка якості – ДСТУ 4554:2006

кг

750

2

Сир твердий

Походження сировини – коров’яче молоко незбиране, без ГМО. Сир, який визріває під дією мікроорганізмів заквашувальних культур та ферментів з високою або низькою температурою оброблення сирного зерна та який пресують

Консистенція – пластична, ніжна, однорідна за всією масою.

Смак і запах – без сторонніх запахів і присмаків. Запах у міру виражений сирний.

Зовнішній вигляд – поверхня чиста, рівна, покрита захисним покриттям. Форма головки – брусок або сфера.

Споживча тара та вага – розфасований по 3 – 8 кг

Масова частина жиру – 45-55 %

Маркування – маркування з познакою придатності, відповідним шрифтом, нанесеною фарбою вільною від токсинів, відповідно до діючого законодавства.

Оцінка якості – ДСТУ 4421:2005

кг

90

Будь-які посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва передбачає можливість надання учасниками еквіваленту (технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими).

26.12.2022 р.